دیجیتال مارگتینگ

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال استفاده از اینترنت ، دستگاه های تلفن همراه ، شبکه های اجتماعی ، موتورهای جستجو و سایر کانال ها برای دستیابی به مصرف کنندگان است. برخی از کارشناسان بازاریابی ، بازاریابی دیجیتال را یک تلاش کاملاً جدید می دانند که نیاز به روشی جدید برای نزدیک شدن به مشتری و روشهای جدید درک چگونگی رفتار مشتریان در مقایسه با بازاریابی سنتی دارد.

*بازاریابی دیجیتال استفاده از اینترنت برای دستیابی به مصرف کنندگان است.

*بازاریابی دیجیتال زمینه گسترده ای است ، از جمله جذب مشتری از طریق ایمیل ، بازاریابی محتوا ، سکوهای جستجو ، رسانه های اجتماعی و موارد دیگر.

درک بازاریابی دیجیتال

بازاریابی دیجیتال بخش خاصی از مشتری را هدف قرار داده و تعاملی است. بازاریابی دیجیتال رو به افزایش است و شامل تبلیغات نتیجه جستجو ، تبلیغات ایمیل و توییتهای تبلیغاتی می شود – هر چیزی که بازاریابی را با بازخورد مشتری یا تعامل دو طرفه بین شرکت و مشتری همراه کند. بازاریابی اینترنتی با بازاریابی دیجیتال فرق می کند. بازاریابی اینترنتی تبلیغاتی است که فقط در اینترنت انجام می شود ، در حالی که بازاریابی دیجیتال می تواند از طریق دستگاه های تلفن همراه ، روی سکوی مترو ، یک بازی ویدیویی یا از طریق برنامه تلفن های هوشمند انجام شود. در تبلیغات بازاریابی دیجیتال معمولاً از تبلیغ کنندگان به عنوان منبع یاد می شود ، در حالی که اعضای تبلیغات هدفمند معمولاً به آنها گیرنده گفته می شوند . منابع غالباً گیرنده های کاملاً مشخص و کاملاً مشخص را هدف قرار می دهند. به عنوان مثال ، پس از تمدید ساعات اواخر شب در بسیاری از مناطق آن ، مک دونالد برای بیرون کشیدن این کلمه نیاز داشت. این کارگران با تغییر تبلیغات دیجیتالی کارگران و مسافران را هدف قرار داده است زیرا این شرکت می دانست که این افراد بخش بزرگی از تجارت اواخر شب را تشکیل می دهند. مک دونالد آنها را ترغیب کرد تا یک برنامه جدید رستوران یاب را بارگیری کنند و آنها را با تبلیغات قرار داده شده در دستگاههای خودپرداز و پمپ بنزین ها ، و همچنین در وب سایتهایی که می دانست مشتریانش در شب مکرراً هدف قرار می دهند ، هدف قرار دهند.

دیجیتال مارکتینگ

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *